ul. Belgradzka 18 02-793 Warszawa
Twoje konto kontakt@akademia-magic-look.pl
604 368 668

O Nas

Dr Iwona Szyk

Dr Iwona Szyk absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista dermatolog-wenerolog. Lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim stażem w kraju i za granicą. Od kilkunastu lat jej pasją są zabiegi medycyny estetycznej. Wiedzę w tym zakresie stale aktualizuje i pogłębia biorąc udział w kongresach krajowych i zagranicznych. Wykonuje takie zabiegi jak: wypełniacze, relaksacja zmarszczek toksyną botulinową, lifting nićmi
PDO, lipoliza iniekcyjna, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa.

W Akademii prowadzi Szkolenia: Wypełniacze HA – poziom Master i Lifting nićmi PDO – szkolenie zaawansowane. Obydwa szkolenia przeznaczone są tylko dla lekarzy.

Olga Błaszczak-Galewska

Lekarz medycyny, specjalista II st. w dziedzinie ginekologi i położnictwa. Od paru lat zajmuje się również medycyną estetyczną. Swoją wiedzę ugruntowuje na szkoleniach, kursach i kongresach medycyny estetycznej.
Na stałe praktykuje w EMC- Szpitalu św. Anny w Piasecznie w Oddziale Ginekologii i Położnictwa, gdzie wykonuje pełen zakres operacji oraz w Centrum Zdrowia Kobiet- W-wa Natolin, gdzie konsultuje ginekologicznie. Współpracuje również z kliniką chirurgii plastycznej- Uniklinik, gdzie wykonuje ginekologiczne operacje plastyczne. W Akademii prowadzi Kursy z aplikacji toksyny botulinowej. 

Małgorzata Phillips

Małgorzata Phillips – kosmetolog. Od paru lat zafascynowana możliwościami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej.   Założycielka i manager Gabinetu​ Magic Look w Warszawie.  Swoją wiedzę pogłębia na licznych kursach i szkoleniach zawodowych oraz kongresach branżowych.​ W Akademii prowadzi kursy z mezoterapii oraz kurs podstawowy i rozszerzony z wypełniaczy.​

 

W Akademii Magic Look prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii estetycznej. Szkolimy lekarzy, pielęgniarki, kosmetologów i kosmetyczki pragnących uzyskać kwalifikacje w tej dziedzinie. (W zależności od grupy zawodowej szkolenia mogą różnić się swoim zakresem.)

Szkolenia w naszej Akademii prowadzą lekarze i kosmetolodzy z najwyższymi kwalifikacjami i doświadczeniem, których cechuje pasja w przekazywaniu wiedzy. Przekazujemy rzetelną i sprawdzoną wiedzę teoretyczną ale główny nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne, tak by kursant bez obaw już następnego dnia po szkoleniu przystąpił do profesjonalnego wykonywania zabiegów.

Pracujemy tylko na znanych i sprawdzonych produktach i preparatach, posiadających wszystkie wymagane certyfikaty. Szkolenia prowadzone są w małych grupach, maksymalnie 2-4 osobowych, by zapewnić komfort i dobry kontakt ze szkoleniowcem.

Prowadzimy również Szkolenia Indywidualne, Warsztaty Doszkalające oraz Szkolenia „w Twoim Gabinecie”.

 

Posiadamy dużą bazę modelek.

Każde szkolenie kończy się otrzymaniem Certyfikatu, poświadczającego uprawnienia do wykonywania zabiegów zgodnie z ukończonym kursem.

Dowiedz się więcej!

Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!